BİZE ULAŞIN:
+90 212 629 5007

Sepet0Ürün

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

Banyo & Bornoz Setleri

Sabahları kendinizi daha dinç hissetmek ya da yorgun geçen bir günün ardından rahatlamak için alınan bir duş kadar, ertesinde kullanacağınız banyo ve bornoz setinin önemi de yadsınmamalıdır. En mükemmel duş keyfi ancak kaliteli kumaştan üretilmiş, dokunuşu yumuşak, ferahlatıcı bir bornoz ve havlu seti ile tamamlanabilir.

Golden Home; nasıl ki yatak örtüsü, pike, battaniye ve nevresim takımları ile geceleri uyurken sizlerin rahatlığını düşünüyor, ev dekorasyonlarınızda hayal ettiğiniz uyumu yakalamanıza olanak sağlıyorsa, ürettiği diğer kaliteli ev tekstili ürünleri ile de gün içerisindeki konforunuzu sürdürmenize yardımcı oluyor.

Çeyiz setlerinize de ekleyebileceğiniz, normal pamuklu kumaşa kıyasla 5 kat daha fazla su çekme özelliğine sahip bambu kumaştan üretilen bornoz ve havluları ile Golden Home banyo ve bornoz setleri, aynı zamanda anti-bakteriyel ve koku gidericidir. Ayrıca bu tür dokumalar sağlığınıza ve çevreye de dosttur.

Bir adet bornoz, bir banyo ve bir yüz havlusundan oluşan Golden Home banyo ve bornoz setlerini krem, pudra, cappuccino, yeşil ve lila dahil birçok renk seçeneği ile beğeninize sunuyoruz.

Banyo & Bornoz Setleri

   

4 Ürün(ler)

   

4 Ürün(ler)