BİZE ULAŞIN:
+90 212 629 5007

Sepet0Ürün

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

Garanti ve İade Koşulları

1. GOLDEN HOME, koşulsuz müşteri memnuniyetini benimseyerek aldığınız her ürünü garanti altına almıştır. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

2. İptal, İade ve Değişim Koşulları 

2.1 Değişim Koşulları 

Değiştirmek istediğiniz ürünleri teslim tarihinden sonraki 14 gün iiçerisinde faturasıyla birlikte şirket merkez adresine gelerek  değiştirebilirsiniz.

Değiştirmek istediğiniz ürünleri ayni bedelli ve/veya ayni bedel üzerindeki ürünler ile varsa fiyat farkı tahsil edilerek değişim yapılmaktadır. İnternet sitesinden alınan ürünün ayni bedelin altında bir ürün ile değişim yapılamamaktadır ve ücret iadesi yapılamamaktadır.

Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ve faturasız ürünlerin değişimi kabul edilmemektedir.

2.2 İade Etme Koşulları 

Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz. Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ve faturasız ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade etmek istediğiniz ürünleri, 14 gün içerisinde göndermeniz durumunda kargo ücreti Golden Home tarafından karşılanmaktadır. Sipariş tesliminden itibaren 14 gün geçmesinin ardından iade talebi ile gönderilen siparişler iade alınamamaktadır ve bu süreçten dolayı oluşan kargo bedelini GOLDEN HOME karşılamamaktadır.

İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler GOLDEN HOME tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde ücret iadesi Kredi Kartınıza yapılacak olup provizyon kodu tarafınıza mail yolu ile bildirilmektedir. Provizyon Kodu ile birlikte ücretin ekstrenize yansıması banka ile olan anlaşmanız çerçevesinde gerçekleşmektedir. Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda provizyon kodunuz ile beraber bankanız ile iletişime geçebilirsiniz.

2.3 İptal Etme Koşulları

Sipariş verildikten sonra 1 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 1 saat içerisinde iptal edebilirsiniz. Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir. Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

Yukarıdaki koşullara istinaden yapılan iptal taleplerinde ücret iadesi 7 iş günü içerisinde kredi kartınıza yapılacak olup provizyon kodu tarafınıza mail yolu ile bildirilmektedir. Provizyon kodu ile birlikte ücretin ekstrenize yansıması banka ile olan anlaşmanız çerçevesinde gerçekleşmektedir. Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda provizyon kodunuz ile beraber bankanız ile iletişime geçebilirsiniz.

3. İade Adresi Bilgilendirme Esasları

İade işlemleriniz tamamlandığında mail yolu ile bilgilendirme yapılır.

İade Adresi: Oruç Reis mah. Giyimkent Sitesi 14. sok. No:21 Esenler/İstanbul