BİZE ULAŞIN:
+90 212 629 5007

Sepet0Ürün

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

Nevresim Takımları

Yatak odalarının belki de en vazgeçilmez üyesi huzurlu uykuların eşlikçisi nevresim takımlarıdır. Yorgun günlerin ardından çekeceğiniz tatlı bir uykunun ardından gelen mutlu sabahların yegane hazırlayıcısıdır.

Nevresim takımı tercihlerinizde yaşam alanınızın dekorasyonuna uyumu kadar, kullandığınız ürünün kalitesi ve sağlık koşulları da son derece önem taşımaktadır. İşte bu sebeple Golden Home ailesi olarak yalnızca yatak örtüsü, pike ve battaniye takımı modellerini değil, nevresim setlerimizi de en yeni teknolojiye sahip tesislerimizde en ince detaylar düşünülerek, güvenle kullanabileceğiniz şekilde tasarlayıp üretmekteyiz. Modern çizgili tasarımlardan çiçeklerle bezeli dekoratif desenlere kadar, zevkinize ve yatak odanıza uygun modellerini inceleyebileceğiniz çift kişilik nevresim takımlarımız çarşaf ve yastık kılıflarını da içermektedir.

Yatak odalarını yenilemek isteyenlerin ihtiyacını rahatlıkla karşılayabileceği gibi, yeni evlenecek çiftlerin çeyiz setlerinde de yer alabilecek, mutlu yuvaların tasarımına enerjisi ile canlılık katacak Golden Home nevresim takımları ayrıca fuşya, mürdüm, lila, pembe ve yavruağzı gibi alternatif renk seçenekleri de barındırmakta.

Sizleri dört mevsim çiçek bahçesinde yolculuğa çıkaracak, uzun ömürlü ve uygun fiyatlı nevresim takımı modellerimizi incelemeye davet ediyoruz.

Nevresim Takımları