BİZE ULAŞIN:
+90 212 629 5007

Sepet0Ürün

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

Pike Takımları

Serin ilkbahar ve yaz gecelerinde üşümenizi engelleyecek, bunun yanında dört mevsim boyunca dekoratif yatak örtüsü olarak da kullanabileceğiniz çift kişilik pike takımları, Golden Home markası ile özdeşleşen özgün tasarımları ve renk çeşitliliği ile sizlerin beğenisine sunuluyor.

Çift kişilik yatak ölçülerine uygun olarak tasarlanan pike takımı modellerimiz, kabartmalı şönilli, özel tasarım fransız güpür süslemeli, nakışlı yastık kılıflı ve dantelli kenar eteklerine sahip birçok farklı modeli kapsamaktadır. Golden Home pike takımları tüm bu özellikleri ile zevk ve ihtiyaca göre geniş bir tüketici yelpazesine hitap etmektedir. Bu tasarımların yanında daha sade ve sakin bir dizaynı tercih eden müşterilerimiz için de yine Golden Home kalitesi ile özel olarak tasarlanmış pike takımı modellerimiz mevcuttur.

Pamuklu pike kumaşının ferahlatıcı etkisiyle her vakit konforlu bir uyku çekmenize yardımcı olacak Golden Home pike takımları dekoratif anlamda da yatak odanızı bir adım ileriye taşıyacak. Ağırlıklı olarak pastel renklerin öne çıktığı pike takımı çeşitlerimiz ile pudranın sakinliğini, kremin benzersiz uyumunu ve cappuccinonun sıcaklığını keşfedeceksiniz.

Takımlarımız pike örtüsünün yanında çarşaf, iki adet düz ve iki adet de modeline göre nakışlı ya da desenli yastık kılıflarını içermektedir. Dilerseniz çeyiz setlerinize yeni kuracağınız yuvalarınızın ilk parçalarından biri olarak, dilerseniz de soğuk kış gecelerinin geride kaldığı mevsimlerde dolaplara kaldıracağınız battaniye takımınızın yerine dahil edin.

Pike Takımları

   

Ürünler 1 - 12 / Toplam 58

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

   

Ürünler 1 - 12 / Toplam 58

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5